Skok ze spadochronem

Masz ochotę aby zrobić coś w swoim życiu, co wymagałoby dużej odwagi?

Istnieje wiele osób, które mają swoje marzenia, ale boją się ich zrealizować. Nie dążą do nich, tylko żyją swoją szarą, mroczną, pozbawioną adrenaliny codziennością.  Pytanie czy jest sens się bać? Sporo ludzi w Polsce, albo nawet i na świecie chciałoby skoczyć ze spadochronem, tylko jakaś dziwna siła ich powstrzymuje przed skokiem ze spadochronem. Ta dziwna siła, to nic innego jak wymówki typu: Nie mam pieniędzy na skok ze spadochronem, pewnie nie otworzy mi się spadochron itp. Są to tylko wymówki Twojego mózgu, który Tobą zawładnął. Powiedz mu STOP! I zrób to o czym marzysz.

Adwokat sprawy spadkowe
http://roman-adwokat.pl
Profesjonalne porady prawne w Warszawie.
Kompleksowe usługi z zakresu prawa karnego.

Skok ze spadochronem to wspaniałe przeżycie. Adwokat sprawy spadkowe. Na początku będziesz wznosił się samolotem, na około 4km, a potem będziesz musiał bądź musiała skoczyć. Lot swobodny trwa około minuty. Lecisz wtedy z prędkością około 200km/h. Zniewalający widok, którego nigdy nie zobaczysz jeżeli nie zdecydujesz się na skok ze spadochronem.

Jak nie otworzy Ci się spadochron, to istnieje jeszcze szansa, że się otworzy drugi 🙂 Gdy to już nastąpi, zacznie się dopiero podziwianie cudownych widoków z lotu ptaka. Ważne aby skok odbył się jak jest piękna pogoda, bez chmur. Inaczej może Twoje przeżycie być inne, niż jakby niebo było bezchmurne.

Czyli co? Mam nadzieje, że zdecydujesz się na skok ze spadochronem i będziesz miał czym pochwalić się swoim znajomym.

Powiązane wpisy