Bezpieczeństwo skoków

W gruncie rzeczy skok ze spadochronem niesie za sobą pewne ryzyko, ale jest ona na tyle małe, że nie warto się nim przejmować. Twój skok odbędzie się pod opieką doświadczonego instruktora. Dodatkowo każdy spadochron wyposażony jest w spadochron główny oraz zapasowy. Wszystko na wypadek gdyby pierwszy się nie otworzył.

Układanie parkietu Warszawa
http://vipparkiet.pl
Dobierzemy dla Ciebie podłogę idealną dla Twojego wnętrza.
Odwiedź nasz salon sprzedaży w Warszawie.

Co się stanie w przypadku gdy ktoś wyskoczy z samolotu, zemdleje i tym samy nie zdąży otworzyć spadochronu ?

Szansa na to, że ktoś zemdleje jest znikoma dlatego, że człowiek jest wtedy pod wpływem takiej adrenaliny, że nie pozwoli organizmowi na uśpienie swojej świadomości. Oczywiście jak wszędzie są wyjątki 🙂 Ale co jeżeli naprawdę się zdarzy, że ktoś zemdleje? Otóż mamy XXI wiek, który jakby nie patrzeć jest wiekiem nauki oraz technologi. Co to ma wspólnego ze spadochronem? Ma i to bardzo dużo. Spadochrony są wyposażone w elektroniczne czujniki, które na wypadek niemożliwości ręcznego otwarcia przez człowieka spadochronu, otwierają spadochron automatycznie.

Czego by chcieć więcej? Ja się odważyłem skoczyć ze spadochronem i było to jedno z najwspanialszych przeżyć w moim życiu. Gorąco zachęcam Ciebie do skoku.

Powiązane wpisy